środa, 1 sierpnia 2012

Hot summer and neon short

Przed latem 2012 portale oraz magazyny modowe huczały o tym co będzie modne w wakacje. Najważniejszym aspektem są zawsze kolory- i tak postanowiono: biel, pastele, neony. Z tym, że o bieli bardzo szybko zapomniano na rzecz fluo i stonowanych barw.  A przecież to właśnie śnieżny kolor najlepiej podkreśla pozostałe odcienie.
Tym postem chciałam odświeżyć zapomniany tego lata trend zestawiając go z neonowymi szortami. Jest to look miejski, na co dzień. Zdecydowanie wygodny oraz dostosowany do panującej pogody. Biel jest przecież również praktyczna- w przeciwieństwie do czerni wolniej się nagrzewa, dzięki czemu jest nam chłodniej. Zatem wybierajmy jasne kolory i i zestawiajmy je z szalonymi odcieniami fluo- bo kiedy mamy nosić biel jak nie latem?;)

ENG & DE below;)


ENG: Today's post is all about the forgotten summer trend. Before the SS 2012 season there was a lot of speculation about what is going to be the new must have color. The experts decided- neon colors, pastels and white. Unfortunately the last one was quickly forgotten. That's why I wanted to refresh this practical and beautiful color trend. It looks great with neon and pastels shades- and when shall we wear white clothing when not in the summer?;)

DE: Der heutige Post ist uber den vergessenen Sommertrend. Vor dem SS 2012 Saison gab es eine Menge Spekulationen daruber welche Farben in und welche out sein werden. Die Experten haben entschieden- Neonfarben, Pastelltöne und Weiß. Leider wurde die letzte Farbe sehr schnell vergessen. Deshalb wollte ich diesen Trend euch ein bisschen erfrischen. Denn wann sollen wir weiße Kleidung tragen wenn nich im Sommer?;)


photos by: Agnieszka Czyżak ( www.agnieszkaczyzak.pl )
BLAZER - ZARA
SHORTS - H&M
CORSET - Max Mara

10 komentarzy:

 1. Dodatki wszystkie z innej bajki - czarne buty, brązowa torebka i złoty naszyjnik. Wtf?

  Poza tym ładnie.
  Postaraj się zwracać większą uwagę na dodatki, nie mówię, że muszą pasować idealnie - ale tu to już przesada.
  Jak nie masz czegoś co pasuje - nie bierz (nie musiałaś pozować z BRĄZOWĄ torebką, bez torebki też byłoby spoko).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje Ci bardzo za komentarz;) W tym poście chciałam pokazać, że we współczesnym świecie mody odchodzi się już od takich przyzwyczajeń jak to, że nie wolno łączyć brązu z czernią. Chciałam sprawdzić jak to będzie wyglądało na zdjęciach i jak odbierzecie to Wy. Dlatego dziękuję za Twoje uwagi;)

   Uwierz, że mam w szafie czarną torebkę- zabieg ten był zamierzony. Czarne buty odnoszą sie do czarnej bluzki;))

   Usuń
 2. wszystko trochę z innej beczki. i ta koszula pod spodem trochę niepotrzebna. ginie przy białej marynarce, a mogło być fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko jest super i bardzo pasuje :)Z jednej modowej beczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mi tam się bardzo podoba :) całość wyszła bardzo ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Shorty nie pasują za bardzo i są średnio ładne. Ale za to Kara Becker jest ładna i pozostałe części stylizacji tez są ładne i jest dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 6. wspaniałe szorty!
  Pozdrawiam Julka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. shorty super, mają piękny kolor !

  OdpowiedzUsuń